Volná místa

SVP Klíčov hledá pro nově se otevírající Středisko výchovné péče v Mladé Boleslavi – Ambulantní oddělení  do týmu speciálního pedagoga nebo psychologa

Požadavky:

Kvalifikace dle zákona č. 563/2004Sb. o pedagogických pracovnících

Magisterské vzdělání v oboru speciální pedagogika, psychologie

Sebezkušenostní nebo psychoterapeutický výcvik (započatý nebo plánovaný)

Schopnost týmové spolupráce

Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání

Náplň práce:

Poradenská a terapetutická práce s dětmi a rodinami

Spolupráce s dalšími institucemi, OSPOD, školy, aj.

Vypracovávání zpráv

Spolupráce s jednotlivými oděleními SVP Klíčov

Nabízíme:

Plný pracovní úvazek

Platové zařazení dle NV 341/2017 Sb.

Pravidelné supervizní vedení

Možnost dalšího vzdělávání

Příspěvky z FKSP

Životopis zasílejte na mail:  petrzilkova@klicov.cz

Výchovný ústav, středisko výchovné péče Klíčov a střední škola
Sídlo: Čakovická 783/51, Praha 9 - Prosek, 190 00
IČO: 631 102 61
ID schránky: ff4ggix
Kontakty: Výchovný ústav | Středisko výchovné péče | Škola | Vedení a provoz